ZŁOTO KUBY MARSZALIKA I BRĄZ KORNELA MAŁKA NA OTWARTYCH MISTRZOSTWACH TARNOWA W LEKKOATLETYCE

W dniu 28 września na nowo powstałym stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Piłsudskiego w Tarnowie rozegrano Otwarte Mistrzostwa Tarnowa w Lekkoatletyce w roczniku 2002-2003 (klasy gimnazjalne).

Miło jest nam poinformować całą społeczność szkolną iż bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowali się uczniowie naszego gimnazjum, którzy w tych zawodach wywalczyli dwa medale.

Złoto w pchnięciu kulą zdobył Jakub Marszalik z klasy II A zaś brązowy medal również pchnięciu kulą wywalczył kolega z klasy Kornel Małek.

Tuż za podium w skoku w dal uplasował się Norbert Lisowski. Na słowa uznania zasługują również pozostali nasi uczniowie startujący w tych zawodach: Nikola Lisowska, Jakub Dziuk, Patryk Wajda, Jakub Pogonowski oraz Michał Mucha

Kubie i Kornelowi Gratulujemy miejsc na podium a pozostałym wspaniałej walki i godnego reprezentowania naszej szkoły.