SREBRNE MEDALE ZUZI LECH I WIKTORII PAWLIK PODCZAS OTWARTYCH MISTRZOSTW TARNOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W LEKKOATLETYCE

W dniu 29 września na nowo powstałym stadionie lekkoatletycznym odbyły się Otwarte Mistrzostwa Tarnowa szkół podstawowych w Lekkoatletyce a zarazem oficjalnie został otwarty przez Prezydenta miasta Tarnowa nowy stadion lekkoatletyczny przy ul. Piłsudskiego.

Przed rywalizacją sportową szkół podstawowych klas 4 – 7 odbył się zabawy lekkoatletyczne dla dzieci z tarnowskich szkół (klasy I-III) i  przedszkoli. Naszą szkołę reprezentowała klasa II A wraz z wychowawczynią panią Iwoną Kolarczyk i rodzicami.

Po zabawach dla najmłodszych i części oficjalnej na której dokonano otwarcia i poświęcenia stadionu przystąpiono do rywalizacji sportowej klas 4 -7 szkół podstawowych z Tarnowa i z subregionu tarnowskiego. Miło jest nam poinformować całą społeczność szkolną iż bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły zdobywając dwa medale, które przypadły Zuzannie Lech z klasy V B w roczniku 2007 oraz Wiktorii Pawlik  również z klasy V B w roczniku 2007.  Zarówno Zuzia jak i Wiktoria rywalizowały na 60 metrów.

Na słowa uznania zasługują również pozostali nasi uczniowie startujący w tych zawodach : Angelika Wolnik, Nikola Jurek, Natalia Meres, Róża Bryniarska, Dominika Drabik, Zuzanna Łakoma, Natalia Kuta, Maja Rodowicz, Emilia Toczek, Wiktoria Machaj, Tomek Bielaszka, Kacper Jurek, Sebastian Koza, Adrian Kużdżał, Igor Poznański, Aniel Wójtowicz, oraz Filip Wróbel.

Zuzi i Wiktorii Gratulujemy miejsc na podium a pozostałym wspaniałej walki i godnego reprezentowania naszej szkoły