SREBRNE MEDALE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW Z SP 23 W MISTRZOSTWACH TARNOWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – 4.10.2017r.

W dniu 4 października na obiektach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Tarnowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych zorganizowane przez Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy działający przy naszej szkole.

Miło jest nam poinformować całą społeczność szkolną iż znakomicie w tych zawodach zaprezentowały się zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły podstawowej nr 23, które zajęły II miejsca i tym samym zakwalifikowały się do Finału Wojewódzkiego, który rozegrany zostanie 11 października w Nowym Targu.

W drużynie dziewcząt rywalizowały : Róża Bryniarska, Zuzanna Lech, Maja Rodowicz, Maja Gawin, Natalia Kuta, Iga Strojny, Dominika Drabik, Natalia Meres, Zuzanna Łakoma, Angelika Wolnik oraz Milena Cholewiak

W zespole chłopców startowali : Sebastian Koza, Krzysztof Kaczak, Paweł Ciemny, Daniel Wójtowicz, Maksymilian Bryniarski, Igor Poznański, Konrad Kargula, Filip Wróbel, Kacper Kloc oraz Adrian Kużdżał

Wszystkim naszym uczniom za wspaniałą walkę i osiągnięte wyniki serdecznie GRATULUJEMY!