PIKNIK SZKOLNY W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 W TARNOWIE – 3 CZERWCA 2017r.

W dniu 3 czerwca 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie i społeczność lokalna uczestniczyli w Pikniku Szkolnym zorganizowanym przez rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Po uroczystym otwarciu imprezy zaczął się czas zabawy, rywalizacji sportowych, loterii fantowej, pracowni makijażu dziecięcego, zawodów strzelniczych i innych atrakcji.

Uczestnicy pikniku mogli posilić się m.in. kiełbaskami z grilla, plackami i owocami. Czas umilały występy taneczne, wokalne i sportowe naszych uczniów.

Wszyscy niecierpliwie czekali na losowane główne w loterii fantowej, któremu towarzyszyły niebywałe emocje i radość z wygranych.

Pogoda i humory dopisały.

Do zobaczenia za rok na kolejnym pikniku!

Fot. Agata Świerczek,  Wiesław Zawisza, Bartłomiej Golec