MISTRZOSTWA ZSO4 W TARNOWIE W PIŁCE SIATKOWEJ

Z okazji DNIA DZIECKA odbył się w naszej szkole TUERNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ o MISTRZOSTWO SZKOŁY Podstawowej i Gimnazjum

Turniej zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego: p. L. Ryba i J. Falkowskiego.

Imprezę otworzyła p. Dyr. Anna Rzońca – Pawlina.

W turnieju walczyły reprezentacje klas VA, VIA, i VIB SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 23 W TARNOWIE oraz reprezentacje klas IA, IIA, IIIA i IIIB GIMNAZJUM NR 8 W TARNOWIE.

Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach, poszczególne drużyny z zaangażowaniem zdobywały punkty.

Ostatecznie na poziomie podstawowym MISTRZEM SZKOŁY została drużyna klasy VIA w składzie;

1. Tomasz Bielaszka
  2. Derlaga Natalia
  3. Mądel Oliwia
  4. Jeleń Julia
  5. Marciniec Nikodem
  6. Główczyk Maksym

Kolejne miejsca przypadły klasie VA I VIB.

W Gimnazjum Mistrzostwo Szkoły po zaciętej  walce zdobyła drużyna klasy IIIB w składzie:

1. Małek Dominika
  2. Mucha Natalia
  3. Grudniak Milena
  4. Kołodziej Amadeusz
  5. Łobko Amadeusz
  6. Wajda Arkadiusz

Miejsce drugie wywalczyła klasa IIA

III miejsce – IA

IV  miejsce – IIIA

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami oraz słodyczami.

Organizatorzy dziękują  wszystkim uczestnikom za pasjonującą walkę ,miłą atmosferę i grę fair-play.