KATARZYNA KACZAK – UCZENNICA GIMNAZJUM NR 8 W TARNOWIE, PRYMUSEM TARNOWA PO RAZ PIĄTY Z RZĘDU!

Już po raz dziesiąty wyróżniono najlepszych uczniów, nagradzając ich tytułem Prymusa Tarnowa. W tym gronie znalazło się 50. uczniów tarnowskich szkół. – Jesteście najlepszymi z najlepszych w swoich szkołach. To nie wzięło się z niczego innego, tylko z waszych talentów i waszej pracy – podkreślał prezydent Roman Ciepiela podczas miejskiego zakończenia roku, które odbyło się 21 czerwca 2017 roku w tarnowskim teatrze.

Wśród wyróżnionych 13 najlepszych uczniów gimnazjów znalazła się uczennica klasy III A
Gimnazjum nr 8 – Katarzyna Kaczak, która otrzymała ten zaszczytny tytuł już piąty raz z rzędu. Jej całoroczna systematyczna, acz także niebywale ciężka samodzielna praca, przyniosła Kasi owocne plony w postaci wybitnych osiągnięciach w konkursach wojewódzkich, ogólnopolskich, jak również międzynarodowych oraz nad wyraz wysoką średnią ocen. Spośród wielu zainteresowań Kasi jej największymi pasjami są już od wielu lat królowa nauk – matematyka oraz geografia, które Kasia doskonale łączy także z nauką języków obcych. Nie raz mogliśmy z dumą poczytać o osiągnięciach naszej uczennicy w gazetkach miejskich TARNÓW.PL  oraz na stronie miasta (http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci-tarnowskie/Kto-zostal-Prymusem-Tarnowa).

Za Kasię trzymamy gorąco kciuki i życzymy, aby jej zainteresowania rozwijały się na dalszych szczeblach edukacji.